Vacature

Operations Manager | High Potential

Hooglede

Tecjobz HR Group ontstond ongeveer 3 jaar geleden in hartje West-Vlaanderen. Om ons personeelsbeleid verder uit te bouwen én onze stevige groei op vlak van business in goede banen te leiden gaan we op zoek naar een extra collega (junior) Operations Manager (m/v).

Als exclusievere rekruteringspartner binnen techniek & logistiek zijn we actief op zowel arbeidersniveau & bediendeniveau (Tecjobz) als op engineering (Lagom Engineering). We kunnen gerust stellen dat er bij ieder van ons minstens één (soms ook een hele bulkverpakking) vijsje(s) loszit. Ons team wordt gekenmerkt door een brede mix aan persoonlijkheden waarbij toch telkens één element blijkt terug te komen: ondernemerschap.

Goed is nooit genoeg, we blijven constant in beweging om steeds de beste prestaties neer te zetten voor alle partijen. Deze mentaliteit heeft er voor gezorgd dat we in 2020 afklokten op een omzet van meer dan €8 miljoen euro en groeiden tot een personeelsbestand van 16 FTE’s.

We trokken naar een gloednieuw kantoor in Scandinavische stijl inclusief lounge, tafeltennistafel én volledig uitgeruste keuken. Maar onze honger (pun intended) is nog niet gestild. Er liggen concrete plannen op tafel om onze groei gevoelig te versnellen en hiervoor zijn we op zoek naar de juiste mensen die mee willen stappen om Tecjobz HR Group uit te breiden. Zo openen we binnenkort ons filiaal in Sint-Martens-Latem. Needless to say dat onze groei als bedrijf ook de nodige opportuniteiten met zich mee brengt. 


Wat mag je verwachten?

De vraag lijkt ons hier beter: wat kan je niet verwachten. Je komt terecht in een enorm brede rol die het ene moment zeer operationeel is terwijl je de zaken op een ander moment vanuit een analytisch en strategisch standpunt dient te bekijken.

Een poging om je wat duidelijkheid te verschaffen:

 • Beheer facility/utilities
 • Operationeel IT-beheer (storingen, aankoop hardware, optimalisatie IT infrastructuur, nieuwe multimedia, ...)
 • Operationeel wagenparkbeheer
 • Ad-Hoc verbeteringsprojecten (vb update website(s) )
 • Analyse van de interne procesflows
 • Je bent nauw betrokken bij diverse domeinen en dus ondersteunend operationeel waar nodig.
 • Je onderhoudt onze communicatie via social media, website en andere kanalen.
 • Je kan coördineren en stuurt waar nodig onze externe partners aan. Zij zitten in jouw team en zullen je ondersteunen.
 • Je werkt projecten tot in de puntjes uit (eindejaarsgeschenken, creatieve content, social, …)
 • Je structureert en neemt onze hapiness@Tecjobz HR Group in handen met de leukste incentives en initiatieven.
 • Onze new home office is een tweede thuis voor onze medewerkers, je weet het kantoor per seizoen om te vormen (Pasen, zomer, Kerst, …)
 • Je hebt een vlotte pen om ter ondersteuning van de sales vacatures uit te schrijven. Hierbij zet je ook de nodige digitale campagnes op.
 • Je voert analyses uit en rapporteert deze resultaten aan het management.
 • Je stuurt bij / onderhandelt met leveranciers / partners waar nodig zodoende steeds performante prestaties neer te zetten.
 • Je bereidt ad hoc projecten voor op vraag van de directie.
 • Uitwerken events/incentives
 • Uitzoeken en analyseren leveranciers
 • Beheer en onderhouden van huidige contracten/partnerships

Functievereisten.

Je komt terecht in een bruisend team dat af en toe wat stoom afblaast via het nodige sarcasme en spontane afterworks.
Geen 9-to-5-mentaliteit is dus onontbeerlijk. Binnen de operationele rol zal je ook vaak naast de kantooruren flexibel dienen te zijn.

Aansluitend:

 • Je hebt minstens 2jaar ervaring in een zeer brede, operationele rol (bij voorkeur in een KMO)
 • Je zal zelf instaan voor de uitvoering (ook praktisch) in de eerste maanden/jaar. Belangrijk is dus dat je geen schrik hebt om mee te groeien.
  Ons nieuw kantoor inrichten bv? Check! De nieuwe bestelling gaan ophalen en verdelen? Check!
 • Je genoot een bachelor/master opleiding
 • Volgens Wikipedia zoeken we eigenlijk een octopus: je kan van kleur veranderen, je kan je snel aanpassen en beschikt over 8 armen (VOP-premie)
 • Indien je toch geen 8 armen hebt of van kleur kan veranderen kunnen we je dit misschien leren

Klaar om onze nieuwe operationele motor te worden en ons team #sjettegevers te vervoegen?
Contacteer ons per mail met jouw CV (liselotte@tecjobz.be) om verder af te spreken of solliciteer via onze website.

Aanbod.

If everything is under control, you’re not moving fast enough!

Als (Junior) Operations Manager bieden we je een ongezien groeitraject. Ready to move fast? We know we are. We stimuleren en prikkelen je om te groeien met een persoonlijk opleidingstraject. Alsof dat nog niet genoeg is, krijg je daarnaast een budget die je kan inzetten in je race naar groei. Het jong directieteam speelt kort op de bal en houdt van mensen met visie die de gekregen vrijheid met bravoure weten in te vullen.

We just really like to get sh*t done! Zeker op de werkvloer, maar ook erbuiten. Van verrassende kick-off’s, summer incentives in het buitenland, afterworks op vrijdag tot bucketlist tripjes. Name it and we make it happen. Een goede sfeer onder collega’s is voor ons immers zeer belangrijk.

Let’s talk business. We verwachten heel veel van jou, maar daar krijg je ook heel veel voor terug.
We zorgen dat je motor op volle toeren kan draaien.

Je kan natuurlijk rekenen op loon naar werk, met een competitief loonbeleid. For those who dare to go fast.  Je verplaatsingen doe je voortaan in een bedrijfswagen met een premium uitstraling (splinternieuwe BMW Gran Coupé). Bellen doe je met jouw GSM inclusief abonnement. Alsof dat nog niet genoeg is, bieden we je ook een full package DKV hospitalisatie- en groepsverzekering, maaltijdvergoeding, ecocheques en kan je genieten van 12 betaalde ADV-dagen bovenop je verlofdagen.

Maar bovenal bieden we je de uitdaging van je leven! Je komt terecht in een omgeving waar je het verschil kan en mag maken. Wij geloven in ons team en willen je alle kansen bieden om je te ontplooien. Net daarom kan je genieten van een eigen opleidingsbudget, afgestemd op je persoonlijke groei.

We zetten alles nog even op een rijtje:

 • Een performant vast loon
 • Maaltijdvergoeding
 • DKV hospitalisatieverzekering full package
 • Solide groepsverzekering
 • Bedrijfswagen splinternieuwe BMW Gran Coupé
 • Laptop
 • GSM + abonnement
 • Ecocheques
 • 12 betaalde ADV-dagen bovenop het jaarlijks verlof van 20 dagen
 • Volledig vrije opname van verlof
 • Eigen opleidingsbudget (vrije keuze)
 • Werken in een erg hip kantoor met gelijkgezinde collega's
 • Doorgroei mogelijk met op termijn eigen team 

Last but not least, starten bij ons, doe je met direct een contract van onbepaalde duur.

Sounds like the perfect deal, doesn't it?

Nu solliciteren

Interesse in deze job?

Solliciteer dan vandaag nog door uw gegevens hieronder in te vullen.
Of contacteer mij voor meer info.

Liselotte Degezelle sales@tecjobz.be

Solliciteren voor Operations Manager | High Potential

Upload uw CV (optioneel)
PDF of Word document, maximum 10 MB